32 niepełnosprawne intelektualnie młode osoby z Rybnika uczestniczą w warsztatach, które mają pomóc im w nauce samodzielnego życia. - Najprostsze czynności domowe, porządkowe, higieniczne, sprawiają im zazwyczaj ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
32 niepełnosprawne intelektualnie młode osoby z Rybnika uczestniczą w warsztatach, które mają pomóc im w nauce samodzielnego życia. - Najprostsze czynności domowe, porządkowe, higieniczne, sprawiają im zazwyczaj trudność, a my chcemy to zmienić. W ten sposób pomożemy im i ich rodzinom - wyjaśniają organizatorzy szkolenia z rybnickiego stowarzyszenia "Razem".

Podopieczni z Rybnika do końca października będą uczyli się samodzielności w Domu Fundacji Ojca Pio w Istebnej. W programie przewidziano także zajęcia plastyczne i spotkania integracyjne z mieszkańcami gminy. Projekt został sfinansowany z funduszy unijnych, skąd udało się uzyskać na ten cel ponad 32 tys. zł.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!